top of page
Hakkımızda: Hakkımızda

JUNKO

JUNKO, Mimar bir baba tarafından kurulmuş tasarım şirketidir. Başta çocukların sağlığı ve güvenliği olmak üzere, onları daha fazla yaratıcı olmaya ve oyun oynamaya teşvik edecek zamansız ürünler yaratıyoruz. Çocuklara hayatı basitleştirmeye yardımcı olacak ürünler tasarlıyor ve onlara hem güvenli hem de eğlenceli bir çocukluk geçirme fırsatı veriyoruz. 

IMG_0988_edited.jpg

Bir JUNKO mobilya aldığınızda yapıştırıcı, çivi veya vida kullanmadan benzersiz ve basitçe birbirine kenetlenen kilitler ile montajını yapabilirsiniz. Böylece hiçbir alet gerektirmeden çok hızlı ve kolay bir şekilde montajını yapabilir, aynı şekilde sökerek kolayca depolayabilirsiniz.

JUNKO mobilyanın çocuğunuzu korumak için yumuşak yuvarlatılmış köşeleri vardır.

2_edited_edited.jpg
1_edited.jpg

JUNKO ürünleriyle aynı zamanda çevre dostu bir seçim yapmış olursunuz. Doğamızı, çevremizi ve iklimimizi korumak için, FSC sertifikalı ahşaplar kullanıyoruz. FSC sertifikası, ahşabın sürdürülebilir ve çevre dostu olmasını değerlendirir. Aynı zamanda bir mobilya oluşturmak için uygulanan üretim süreçlerinin çevresel, ekonomik ve sosyal standartlara saygı gösterilerek uygulandığını gösterir.

Ürünlerimizin tamamı Avrupa huş kontrplaktan yapılmıştır. Huş kontrplak hafif ve güçlü bir malzemedir. MDF ahşap kompozit malzemelerimiz, tüm dünyadaki Emisyon kurallarına ve düzenlemelerine uygundur. MDF malzeme, en katı emisyon sertifikalarına uyan fabrikalardan temin edilmektedir.

Tüm ahşap ürünlerimizde içinde solventler ve toksik renklendiriciler içermeyen çevre dostu cila ve boyalar kullanıyoruz. Çocuk sağlığını koruyan EN 71-3 (Safety Of Toys) Standardına uygun Su Bazlı Lake Boya ve Su Bazlı Vernik kullanıyoruz.

IMG_1297_edited.jpg

Bizimle iletişime geçmenizden ve ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa bize iletmenizden memnuniyet duyarız! Seçmenize ve karar vermenize yardımcı olmak için her zaman buradayız.

bottom of page